објавено во: пет, окт 11th, 2013

Карло Бос и Нена Мачка во македонски порно филм

сподели
Дали познатиот македонски порно актер Карло Бос планира да сними порно филм во Македонија, заедно со заводливата македонска старлета Нена Мачка?

На неговиот официјален Фејсбук профил, тој објави фотографија заедно со Нена Мачка, најверојатно фотографирана во Кавадарци.

Дали тие се виделе само како пријатели или планираат да снимат филм заедно останува да видиме.

Можеби на оние од посилниот пол ќе им се посреќи, па ќе ја видат сексипилната старлета Нена Мачка во нејзиниот прв македонски порно филм.

Извор: puls24.mk

автор

- една заедничка приказна на неколку луѓе спремни да ги отпочнат нештата од почеток, да внесат нови (размислувачки и опуштени) содржини во македонската сајбер мрежа и да уживаат во тоа. [повеќе..]

напиши коментар

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ретровизор+

Ваши препораки
Close
Ни значи твојата поддршка
Доколку сакаш да нè следиш преку facebook кликни лајк,

во спротивно изгаси ја пораката со ескејп или клик на страна.
Прочитај повеќе:
Screenshot from 2014-09-26 18:05:31
Токму поради вакви луѓе се случуваа несреќи во сообраќајот – погледнете што направи!

На вакви луѓе не треба да се дава ниту возачка...

25286
Ова е најдобриот лек за после раскинување!

Истражувањето на научниците при Униврзитетите Сити и Илиноис открива дека...

s
Цел Балкан и се смее – Станија се поли со ладна вода

И српската старлета Станија го направи ледениот  предизвик, но и...

Screenshot from 2014-10-22 15:17:19
Направен е првиот лебдечки скејтборд!

Луѓето уште од 1989 година и филмот “Враќање во иднината...

Close
The title of your home page