објавено во: чет, јан 30th, 2014

Тони Михајловски: Духовит – Животиња у женско WC

Дефинитивно најдобар до сега :)

автор

- една заедничка приказна на неколку луѓе спремни да ги отпочнат нештата од почеток, да внесат нови (размислувачки и опуштени) содржини во македонската сајбер мрежа и да уживаат во тоа. [повеќе..]

напиши коментар

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ретровизор+

Ваши препораки
Ни значи твојата поддршка
Доколку сакаш да нè следиш преку facebook кликни лајк,

во спротивно изгаси ја пораката со ескејп или клик на страна.
Прочитај повеќе:
av
Патник се повредил при нагло кочење на автобус на ЈСП

Во текот на изминатото деноноќие на улиците низ Скопје се...

Lesevi-spaljivanje-sekta-Foto-profimedia-1
Вознемирувачко: 800 членови на секта се самозапалиле, од нив 78 биле деца

Овој немил настан се случил пред точно 14 години во...

East-Side-Gallery-murals--007
Како Германците пречекуваат хипстери

Еве едено хипстерско искуство од гостопримството на Германија. Да, постојат...

ap_malaysia_air_search_kb_140311_16x9_992
Исчезнатиот авион бил киднапиран од вонземјани? (ФОТО)

Хит објаснување кое се појави на еден српски портал.  

Close
The title of your home page