Спорт
27.12.2016 23:51

Ако освоите титула, сите орално ќе ве задоволам

447254-ako-ja-osvoite-titulata-site-oralno-kje-ve-zadovolam

Фудбалерите на калчолигашот Наполи, добија мотив повеќе пред прдолжување за борбата, за титулата во италијанското првенство.

Наполи е третопласиран на првенствената табела во Серија А, а зад лидерот Јувентус заостанува седум бода. Но додека постојат шанси за ооовување на титулата ќе се борат со сите сили.

Во целта дополнително да ги мотивира фудбалерите, познатата порно актерка Паола Саолино, за освојување на титулата вети орален секс за целата екипа.

Мојот следен предизвик е поврзан со Наполи. Доколку ја осовјат титулата во Серија А, подготвена сум орално да го задоволам целиот тим, изјави порно актерката.

Паола на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм посотјано објавува разголени фотографии, а неодамана како од мајка родена позираше со дресот на Наполи, нормано дресот не беше облечен, а тоа предизвика еуфорија меѓу навивачите и фудбалерите на клубот.