40 инчен Full HD LED телевизор, за 16.990 денари.

tv-sharp

САМО ВО АМЦ: ГОЛЕМ 40-инчен (102cm) Full HD LED Sharp телевизор со 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА, тенок дизајн, прекрасна слика и квалитетен звук со АКЦИСКА ЦЕНА од 16.990 ден

Купете го овој Sharp LED телевизор со атрактивен тенок дизајн, исклучително јасна слика и екстра познатиот звучен систем Harman/kardon.
АМЦ е ексклузивен партнер за Sharp телевизорите и имаат 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА.
Вистински избор за секоја соба.

Sharp LC-40CHE4042E

  • 40″ Full HD E-LED TV with super picture quality
  • AQUOS LED 4010 series
  • Active Motion 100
  • Dolby Digital/ Dolby Digital+/ dts 2.0 audio codecs
  • TS TruSurround – virtual surround sound experience
  • USB for multimedia playback and PVR recording*
  • HDMI x3, 2x USB 2.0, Scart, CI+
  • DVB-T/T, DVB-C, DVB-S2 MPEG4
  • 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Погледнете ги сите модели на Sharp телевизори на следниот линк
www.amc.com.mk/телевизори#/manFilters=7
и секако ве очекуваме и во салоните на АМЦ

АМЦ – Вистинско место за нова технологија
www.amc.com.mk