Црвен тепих
09.03.2017 18:51

Внуката на Зоран Заев е вистинска убавица

Untitled

Внуката на политичарот Зоран Заев, Ева Заева која е ќерка на неговиот брат, полека но сигурно влегува во светот на модата.

Сама креира модни парчиња кои подоцна ги споделува на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм.

10 13 16 Untitled