Црвен тепих
12.03.2017 13:52

Преубавиот турски актер конечно ја покажа својата девојка

Untitled

Тој освои многу женски срца како Бали-бег, а неговото срце го освои вереницата Фахрије.

Бурак Озџивит, деновиве се вери со својата љубов Фахрије Евџен.

За оваа прилика Бали – бег и неговата избраничка отпатуваат во посета на нејзините родители кои живеат во Германија, а како изгледа среќната двојка и што невестата облече за веридбата, погледнете ги фотографиите.

Двојката летово планира и свадба.

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on