Неколку причини зошто мажите сакаат жената да е врз нив за време на секс(18+)

7-pricini-zoshto-mazite-obozavaat-vie-da-bidete-vrz-niv-01

Заради многу причини момците обожаваат вие да бидете врз нив за време на сексот. Не е само заради тоа што се мрзливи и вака можат целосно да се релаксираат.

На пример, заради тоа што:

 1. Можат едноставно да си легнат и целосно да се препуштат на уживањето.

2. Можат целосно да уживаат во глетката.

3. Можат без мака да го допираат вашиот задник.

4. Аголот е неверојатно добар за нив. Секоја поза има одреден агол на пенетрација, а кога вие сте од горе, тоа посебно им годи на мажите.

5. Можете да правите што сакате со него. И мажите сакаат да бидат доминирани.

6. Може лесно да ви помогне со подигање и спуштање. Мускулите на рацете му го дозволуваат тоа.

7. Ова е супер положба и вие побрзо да дојдете до оргазам, што посебно им се допаѓа на мажите.