Нема да поверувате што и рекол Аца Лукас на Карлеуша во живо на емисија

jelena-3

Аца Лукас ја навреди Јелена Карлеуша на сметка на нејзиниот стајлинг и ѝ порача дека така облечена може да шие завеси.

Карлеуша на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дошла облечена во бело чипкано фустанче, со кое го изненадила колегата.

-„Јелена како почнала да се облекува, може да почне да шие завеси.“ – рекол Лукас, а сите во студиото почнале да се смеат.

-„Ти благодарам Ацо. Кој на кој, ако не свој на свој“ – м возвратила Јелена шокирана од коментарот.

1115621lukasjkН