Погледнете што направи Меланија кога се врати во белата куќа…

Melanija-Tramp-govor-640x360

Меланија Трамп, првата дама на САД, се всели во Белата куќа и веднаш го објави првиот твит. Таа објави фотографија на која напиша дека се радува на новите спомени што ќе ги создава семејството во Белата куќа.

untitledil5874o788o788o784o575rrr