Црвен тепих
19.07.2017 15:07

Ирина Шајк 4 месеца после породувањето, во топ форма

1

Руската убавица Ирина Шајк го роди своето прво дете Леа, пред 4 месеци, но кој воопшто би се осудил да каже дека била бремена кога ќе ги погледне фотографиите кој ги постираше на својот Инстаграм профил.

Манекенката се соблече во долна облека и направи селфи пред огледало, а со своето згодно тело одзема здив. Ирина многу брзо се врати во топ форма, а не се сомневаме дека во иднина ја чека снимање на некоја промотивна кампања.

Summer with @intimissimiofficial 💚

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ирина селфито го постираше само неколку часа откако папараците ја сликаа во прошетка со партнерот Бредли и ќерката Леа.

#Unpublished 📸💜 @mertalas @macpiggott #tbt

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Ирина и Бредли се забавуваат од минатата година. Парот долго се криеше од јавноста, а ниту сега не даваат заеднички интервјуа и изјави.

Happy bday to the legend #StevenMeisel 🙏🏼❤ @albertaferretti

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on