Македонија
02.08.2017 19:05

Ова е преубавата водителка на Сител, која деновиве заврши на психијатар…

marija-kilibarda1000x0il78o78o7

Убавата водителка која ја гледавме во „Твоето лице звучи познато” на Сител, Марија Килибарда, се омажи за кошаркарот Владимир Радмановиќ со кој со години беше во врска, а потоа решија да стават точка на бракот.

Водителката поминува лоши моменти и тешко се помирува со се што и се случува. Вели дека е растргната на сите страна, па затоа посетува и психотерапевт.

– Не можеш да си и добар пријател и добра жена и сестра и сопруга, можеш ако си суперхерој. Одам на психотерапија, ми помага. Кога толку ќе се распнеш меѓу се останува да одбереш за некого е најважно семејството, за некого работата, вели таа.